Tvoření na míru / konzultace

Pomůžu vám být VIDĚT na sociálních sítích a ukázat vaši ZNAČKU!

Každá jsme originál i vaše podnikání je jedinečné!

Bohužel nebo bohudík neexistuje jeden univerzální návod na to, jak podnikat, jak být vidět a jak předávat dále to "naše". Proto musíme objevovat, zkoušet a zjišťovat to, co nám funguje a to co pro nás není.

Já vám můžu usnadnit vaši vizuální prezentaci na sociálních sítích i to jak si vytvořit svou značku (brand).

Reference

Se službami paní Terezy jsem nadmíru spokojená. Přála jsem si vytvořit logo na míru své značky, i když jsem přesnou představu neměla. Tereza mi pomohla jak s výběrem tak s realizací a celá spolupráce proběhla na jedničku. Rozhodne doporučuji.
Karla Michalíkováwww.folkyodmoravskeholky.cz/
Terku jsem oslovila s úpravou mých vlastních grafik. Chtěla jsem se zlepšit a dívat se na tvoření svých příspěvků novou optikou. To, čeho se mi dostalo, ale předčilo má očekávání. Terka zná finty a má vše v oku tak, že mou grafiku posunula o několik levelů výše. Vždy, když tvořím v Canvě, myslím na její rady a dávám je do života. Terka fakt umí. Doporučuji spolupráci s ní všemi deseti.
Nikola Usvaldováwww.nikolausvaldová.cz
Když se rozhodnete podnikat, souvisí s tím i profesionální prezentace na sociálních sítích a každá firma přeci potřebuje, aby si ji zákazník zapamatoval, proto jsem oslovila Terku, zda by mi neudělala logo a vizitky. Oslovila jsem ji z toho důvodu, že se mi líbí její profesionální grafická práce, která propojuje lehkost, vnímavost a naladění se na zákazníka, protože bez toho by nevzniklo nic osobního, což jsem pro svou značku Srdce z kvásku chtěla. A Terka splnila mé očekávání na jedničku. Mohu také doporučit její šablony na sociální sítě, pokud si chcete tvořit zapamatovatelný brand a vizáž profesionála. Dnešní podnikatel se bez toho neobejde. Takže děkuji za spolupráci, která určitě nebyla poslední.
Blanka Kašpárkováwww.srdcezkvasku.cz
Kategorie
Vyhledávání