Pomůžu ti být vidět na sociálních sítích

konzultace - tvoření na míru - workshopy

 • Začala jsi podnikat.
  Jsi nadšená, že ses vůbec k tomuto kroku odhodlala.
 • Tvé nadšení začíná opadat
  když zjišťuješ, co všechno je zapotřebí, abys získala své první klienty.
 • Víš, že musíš být na sociálních sítích
  jenže ty nevíš, CO máš sdílet, JAKÉ fotky videa používat a jak se tvoří reels to netušíš.
 • Začínáš se pomalu ve všem ztrácet
  klienti nepřicházejí a možná začínáš pochybovat, jestli máš vůbec pokračovat dále.
 • Pomůžu ti vytvořit grafiku pro tvé podnikání
  ať už pro offline prezentaci pomocí vizitek či letáků tak i pro online prezentaci, kdy společně vybereme tvé brandové barvy, fonty a ukážu ti, jak jednoduše a rychle pracovat v grafickém programu Canva

NEBUĎ NA SVÉ PODNIKÁNÍ SAMA

Díky spolupráci se mnou si ujasníš jaká je tvá značka (brand), co nabízíš (jak pomáháš tvým klientům) a jak vše dostat na sociální sítě, kde se nacházejí potencionální klienti i do offline světa (pomocí letáků, vizitek ...).

Klikni na to, co tě zajímá a dozvíš se více informací:

KONZULTACE

Individuální konzultace díky které se posuneš ve svém podnikání o sto kroků dále.

SADA PRO TVOU ZNAČKU

Propagační balíček na míru právě pro tebe, který ti pomůže s prezentací tvé značky (tvého produktu/služby) nejen na sociálních sítích, ale také v offline světě.

GRAFICKÝ NÁVRH NA MÍRU

Potřebuješ leták pro tvé služby/produkty, vizitku nebo jakýkoliv grafický návrh? Nemáš na to čas a možná ani nevíš, jak na to? Nevadí, ráda ti jej vytvořím na míru. 

ŠABLONY NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

díky které budeš vědět CO a jak sdílet. Součástí je také video návod, který ti pomůže a nakopne tvé sdílení a přinese nové sledující.

Jde to i jinak!

Máte svůj malý byznys nebo začínáte podnikat a možná zjišťujete, že vlastně nevíte, CO a JAK SDÍLET na facebooku.

Ztrácíte čas vymýšlením nejen obsahu, ale také prezentace. Nemáte ujasněný svůj brand a tápete, jaké barvy použít a vůbec neřešíte, zda k sobě dané barvy ladí.

Jsem CANVA Champion a pomůžu vám nastavit váš brand tak, abyste věděly a ujasnily jste si, CO NABÍZÍTE, JAK SE PREZENTOVAT A DÁT SVÉMU PODNIKÁNÍ FORMU A STRUKTURU.

Reference

Terku jsem oslovila s úpravou mých vlastních grafik. Chtěla jsem se zlepšit a dívat se na tvoření svých příspěvků novou optikou. To, čeho se mi dostalo, ale předčilo má očekávání. Terka zná finty a má vše v oku tak, že mou grafiku posunula o několik levelů výše. Vždy, když tvořím v Canvě, myslím na její rady a dávám je do života. Terka fakt umí. Doporučuji spolupráci s ní všemi deseti.
Nikola Usvaldováterapeut metody JIH
Se službami paní Terezy jsem nadmíru spokojená. Přála jsem si vytvořit logo na míru své značky, i když jsem přesnou představu neměla. Tereza mi pomohla jak s výběrem tak s realizací a celá spolupráce proběhla na jedničku. Rozhodne doporučuji.
Karla Michalíkovázakladatelka značky Folky od moravské holky,zpěvačka, moderátorka rádia Orion
Když se rozhodnete podnikat, souvisí s tím i profesionální prezentace na sociálních sítích a každá firma přeci potřebuje, aby si ji zákazník zapamatoval, proto jsem oslovila Terku, zda by mi neudělala logo a vizitky. Oslovila jsem ji z toho důvodu, že se mi líbí její profesionální grafická práce, která propojuje lehkost, vnímavost a naladění se na zákazníka, protože bez toho by nevzniklo nic osobního, což jsem pro svou značku Srdce z kvásku chtěla. A Terka splnila mé očekávání na jedničku. Mohu také doporučit její šablony na sociální sítě, pokud si chcete tvořit zapamatovatelný brand a vizáž profesionála. Dnešní podnikatel se bez toho neobejde. Takže děkuji za spolupráci, která určitě nebyla poslední.
Blanka Kašpárkovázakladatelka projektu Srdce z kvásku
Změnit rozložení bloku na: Spolupráci s Terkou moc doporučuji 😊 Velmi pěkně se s ní spolupracuje. Milá, vstřícná, pozitivně naladěná a vždycky s úsměvem. 😊 Tereza pro mě připravila pár návrhů na FB a IG v mých oblíbených barvách. S čím jsem neladila ještě doupravila k mojí naprosté spokojenosti. Ve zkratce mě naučila s návrhy pracovat a poupravit si je dle své potřeby. Jsem ráda, že jsem jí potkala a měla možnost využít jejích služeb. Už teď vím, kam se obrátím, až se budu potřebovat zase o kus posunout. 😉
Lucie Hrubá
Spolupráce s Terezkou mě moc bavila. Konzultace s ní mi přinesla uvědomění a odpovědi na vše v oblastech, kde jsem neměla jasno v tom, jak na prezentaci na sociálních sítích. Vytvořila mi krásnou grafiku pro použití na FB a poradila, jak si upravovat jí vytvořené šablony. A i mimo konzultace mi ochotně odpovídá na všechny mé všetečné dotazy 🙂 Určitě budu ráda v naší spolupráci pokračovat a Terezku doporučuji každému, kdo uvítá navedení k uvědomění, co vyhovuje vám a zároveň budete mít v ruce krásný výsledek spolutvorby 🙂
Šárka Valováwww.sarkavalova.cz
Terezka je naprostý profík a své práci velice dobře rozumí. S věcmi, nad kterými jsem tápala opravdu dlouho a nebyla jsem schopna se pohnout z místa mi pomohla během několik hodin. 😍👏👌 Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla se na ni obrátit.😍 Děkuji Tereza Kučerová za Tvou výbornou práci.👏👌❤
Alžběta Axmannováwww.alzbetaaxmannova.cz