Letní škola Canvy & Facebooku

8.8. - 12.8.2022

Okurková sezóna neexistuje.

Využijte letní období a začněte být vidět!


Víte, že prázdiny jsou ideální čas na to, začít být více vidět na faceboku?

Lidé na stítích nejsou zase až tak aktivní, na dovolených kolikrát je špatné internetové připojení a někdy si lidé prostě od sítí dají pohov.

Proto se nemusíte bát, že vaše sdílení uvidí spousta lidí.

Začněte tak sdílet hezky v klidu, v pohodě a bez stresu.

FACEBOOK


Možná máte strach sdílet to, co vás baví. Máte pocit, že vás teď každý uvidí, každý vás bude hodnotit a na to možná ještě nejste připravení.

Pokud se chcete živit tím, co vás baví je ale potřeba být vidět. Nebojte se i to se dá naučit. Jen je ale potřeba být aktivní a jít tomu naproti.

Facebook je ideální pomocník na sdílení našich služeb, produktů, našeho know-how. 

Je ale zapotřebí své online prezentaci dát jasnou podobu a strukturu.

CANVA


Buďte grafikem sama sobě!

Ano, proto je nám k dispozici program Canva.

Hlavní myšlenka zakladatelů je, aby i ten nejmenší podnikatel mohl vytvářet úžasné grafiky bez dalších výdajů za práci profesionálního grafika.

Canvu nejspíše už znáte, možná ale nevíte, co všechno se dá v ní vytvořit.

Proto jsem vytvořila tento letní kurz, kde se vše potřebné naučíte ať můžete sdílet své krásné grafiky na facebooku s radostí a beze strachu.

Letní škola Canvy & Facebooku

 • Upravit šablonu v Canvě tak, aby zaujala vaše potencionální klienty,
  naučíte se správně vyhlédávat v Canvě, budete vědět jakou velikost grafiky máte použít, dozvíte se spoustu klíčových slov, které vám ulehčí vyhledávání.
 • vytvořit grafiku k příspěvku na facebooku, který se naučíte sdílet přímo na FB,
  dozvíte se, jak vytvořit atraktivní, nepřeplácanou grafiku pro váš příspěvek, který si tak přitáhne více čtenářů.
 • animovaný facebokový příspěvek,
  naučíte se jak jedním kliknutům rozpohybuejte svou grafiku, jak jí stáhnout a jak ji vložit na Fb.
 • jak vytvořit sekvenci/reels v Canvě a jak jej sdílet na FB,
  přidejte se na vlnu a začněte tvořit reels! Zjistíte, že to v Canvě může být až moc jednoduché a budete tvořit jeden reels za druhým.
 • jak na FB stories.
  naučíte se vytvořit grafiku pro vaše FB stories i to jak jej vložit na Fb, také se dozvíte, jak vytvořit stories přímo na facebooku.

Letní škola Canvy & Facebooku bude probíhat v uzavřené facebookové skupině.

Nezapomeňte, že na vše budete mít mou zpětnou vazbu!

Navíc!

Zjistíte, jak funguje facebook a že to vaše příspěvky nemají očekávaný dosah není vaše vina.

Také udělám "audit" vašeho facebookové profilu a navrhnu případné úpravy tak, aby bylo jasné, co děláte a s čím můžete lidem pomoci.

Chci ať je kurz pro vás přínosem a ať to není další kurz, který si koupíte a strčíte do "šuplíku".

Budu vás motivovat tak, abyste kurzem prošly se všemi úkoly a abyste se posunuly v tom být více vidět na facebooku a předávat to, co vás baví.

Reference

Terku jsem oslovila s úpravou mých vlastních grafik. Chtěla jsem se zlepšit a dívat se na tvoření svých příspěvků novou optikou. To, čeho se mi dostalo, ale předčilo má očekávání. Terka zná finty a má vše v oku tak, že mou grafiku posunula o několik levelů výše. Vždy, když tvořím v Canvě, myslím na její rady a dávám je do života. Terka fakt umí. Doporučuji spolupráci s ní všemi deseti.
Nikola Usvaldováterapeut metody JIH
Se službami paní Terezy jsem nadmíru spokojená. Přála jsem si vytvořit logo na míru své značky, i když jsem přesnou představu neměla. Tereza mi pomohla jak s výběrem tak s realizací a celá spolupráce proběhla na jedničku. Rozhodne doporučuji.
Karla Michalíkovázakladatelka značky Folky od moravské holky,zpěvačka, moderátorka rádia Orion
Když se rozhodnete podnikat, souvisí s tím i profesionální prezentace na sociálních sítích a každá firma přeci potřebuje, aby si ji zákazník zapamatoval, proto jsem oslovila Terku, zda by mi neudělala logo a vizitky. Oslovila jsem ji z toho důvodu, že se mi líbí její profesionální grafická práce, která propojuje lehkost, vnímavost a naladění se na zákazníka, protože bez toho by nevzniklo nic osobního, což jsem pro svou značku Srdce z kvásku chtěla. A Terka splnila mé očekávání na jedničku. Mohu také doporučit její šablony na sociální sítě, pokud si chcete tvořit zapamatovatelný brand a vizáž profesionála. Dnešní podnikatel se bez toho neobejde. Takže děkuji za spolupráci, která určitě nebyla poslední.
Blanka Kašpárkovázakladatelka projektu Srdce z kvásku
Změnit rozložení bloku na: Spolupráci s Terkou moc doporučuji 😊 Velmi pěkně se s ní spolupracuje. Milá, vstřícná, pozitivně naladěná a vždycky s úsměvem. 😊 Tereza pro mě připravila pár návrhů na FB a IG v mých oblíbených barvách. S čím jsem neladila ještě doupravila k mojí naprosté spokojenosti. Ve zkratce mě naučila s návrhy pracovat a poupravit si je dle své potřeby. Jsem ráda, že jsem jí potkala a měla možnost využít jejích služeb. Už teď vím, kam se obrátím, až se budu potřebovat zase o kus posunout. 😉
Lucie Hrubá
Spolupráce s Terezkou mě moc bavila. Konzultace s ní mi přinesla uvědomění a odpovědi na vše v oblastech, kde jsem neměla jasno v tom, jak na prezentaci na sociálních sítích. Vytvořila mi krásnou grafiku pro použití na FB a poradila, jak si upravovat jí vytvořené šablony. A i mimo konzultace mi ochotně odpovídá na všechny mé všetečné dotazy 🙂 Určitě budu ráda v naší spolupráci pokračovat a Terezku doporučuji každému, kdo uvítá navedení k uvědomění, co vyhovuje vám a zároveň budete mít v ruce krásný výsledek spolutvorby 🙂
Šárka Valováwww.sarkavalova.cz
Terezka je naprostý profík a své práci velice dobře rozumí. S věcmi, nad kterými jsem tápala opravdu dlouho a nebyla jsem schopna se pohnout z místa mi pomohla během několik hodin. 😍👏👌 Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla se na ni obrátit.😍 Děkuji Tereza Kučerová za Tvou výbornou práci.👏👌❤
Alžběta Axmannováwww.alzbetaaxmannova.cz

Chci se naučit tvořit v programu CANVA a sdílet na FACEBOOKU!

L.E.T.N.Í. škola CANVY & FACEBOOKU

1 500 Kč
Dostupné

Jde to i jinak!

Máte svůj malý byznys nebo začínáte podnikat a možná zjišťujete, že vlastně nevíte, CO a JAK SDÍLET na facebooku.

Ztrácíte čas vymýšlením nejen obsahu, ale také prezentace. Nemáte ujasněný svůj brand a tápete, jaké barvy použít a vůbec neřešíte, zda k sobě dané barvy ladí.

Jsem CANVA Champion a pomůžu vám nastavit váš brand tak, abyste věděly a ujasnily jste si, CO NABÍZÍTE, JAK SE PREZENTOVAT A DÁT SVÉMU PODNIKÁNÍ FORMU A STRUKTURU.