5 tipů na kreativní stories GIPHy + návod, jak je do stories (příběhů) přidat

Stories neboli příběhy ať už na instagramu nebo facebooku jsou příspěvky, které se zobrazují pouze 24 hodin. Když přidáte stories tak kolem vaší profilové fotky se zobrazí na facebooku modré kolečko, na instagramu kolečko fialové. Tohle asi dále vysvětlovat nemusím, protože většina z vás to stejně určitě moc dobře zná.

Proč vůbec používat stories?

Stories jsou úžasný způsob, jak se více přiblížit svým sledujícím. Jak si s nimi postupně budovat vztah, protože do stories můžete dávat i více informací o vás, o tom, co máte rádi a co třeba právě teď děláte.

Díky tomu sledující mohou zjistit, co máte společného a tím si k vám vytvořit bližší vztah.

Dalším důvodem je to, že stories mají vysoký dosah, to znamená, že s větší pravděpodobností zobrazí mnohem více lidem než třeba klasický příspěvek.

Ve stories můžete přidávat samolepky ať už právě GIPHy, které daný příběh můžou správně oživit a podtrhnout nebo také ankety a otázky což je úžasný způsob je své sledující „zapojit„.

Zapojení nebo také zpětná vazba od sledujících zvyšuje dosah vašich stories, vidíte, co vaše sledující zajímá, na které otázky či ankety reagují a podle toho můžete své sdílení upravovat.

Pokud se vám zrovna nechce vytvářet příspěvek, na stories si většinou čas uděláte.🙂

A to je dobře.

5 tipů na kreativní GIPHy

Dneska mám pro vás připraveno 5 tipů na gihpy, které vaše sdílení můžou oživit. Prosím nezapomeňte, že méně je vždy více. Giphů se nebojte, ale používejte je s rozvahou.

Jdeme na to…

Tak a teď sdílejte to vaše!

Šablony na sociální sítě editovatelné v programu Canva

klikni na obrázek pro více informací
Spokojená máma tří synů z toho jedněch dvojčat, obchodní zástupce pro Thermomix (volej si o ukázku vaření na tel.: 733 608 769) & Canva grafik.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů