Nejlepší BARBIE pomazánka z červené řepy

Mám pocit, že vše na Instagramu je Barbie a kdo neviděl stejnojmenný film jakoby nebyl..:-) Já jsem film zatím neviděla (ehm, já jsem neviděla žádný film už delší dobu. Takže je čas to napravit a že bych to byl zrovna film Barbie? Uvidíme..).

Už jste někdy vyzkoušeli pomazánku z červené řepy?

Ne, pak ji určitě vyzkoušejte, i když nejste úplnými fanoušky červené řepy. Tato pomazánka je jemná a podíl červené řepy si můžete upravit podle sebe tak ať vám chutná. S čerstvým kváskovým chlebem nebo třeba opečenou bagetkou je to neskutečná mňamka.👌

POSTUP na barbie pomazánku

Budete potřebovat jen pár surovin, ze kterých vykouzlíte neobyčejné jídlo.

  • 200 g červené řepy (vařené nebo kupte jako já uvařenou vakuavanou řepu v @lidlcz )
  • 200 g smetanového sýra (nebo lučiny)
  • 2 lžíce majonézy
  • 2 lžičky citronové šťávy
  • sůl podle chuť

Všechny suroviny dejte do mixéru (já jsem dala do Thermomixu, kde jsem rozmixovala na rychlost 5 asi 5 vteřin a pomazánka je hotová).

Pokud nemáte ani Thermomix ani žádný jiný mixér, stačí když řepu nahrubo nastrouháte na struhadle a smícháte s ostatními surovinami.

Pomazánka je hotová a můžete ji namazat na své oblíbené pečivo nebo si do pomazánky namáčet zeleninu namazanou na hranolky.

Domácí je stejně nejlepší!

Nekupujte si pomazánky v obchodě, když si je můžete kdykoliv připravit doma. Za méně peněz, s vědomím toho, že víte, co do nich dáváte. Bez zbytečných chemických přísad. Za to s dobrým svědomím, že pro sebe i své nejbližší děláte to nejlepší.

Věřím, že teď už vám nic nebrání a uděláte si doma tuto pomazánky z červené řepy. A pokud máte doma děti tak jim nemusíte říkat, že je to z červené řepy, ale stačí říct: dneska budeme mít na večeři barbie pomazánku.:-)

Spokojená máma tří synů z toho jedněch dvojčat, obchodní zástupce pro Thermomix (volej si o ukázku vaření na tel.: 733 608 769) & Canva grafik.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů