Access Bars®

Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou.

Access Bars®

Jemná technika uvolnění od napětí a stresu tak z mysli a těla tak, aby k vám mohlo všechno přicházet s lehkostí, radostí a slávou. Tak abyste viděli nové úhlu pohledu na váš život a mohli si zvolit to nejlepší pro vás.

Jeden z nástrojů metody Access Consciousness®. Pro lepší pochopení můžeme do češtiny přeložit jako Přístup k vědomí. Vědomí nám otevírá možnosti, které v běžné realitě nevidíme a nejsme schopni ani rozpoznat. Nástroj, který je navržen tak, aby každému otevřel více vědomí, tím se nám tedy otevřou dveře k více možnostem.  Získáme na svůj život jiný úhel pohledu, uvidíme příležitosti a možnosti, které jsme doposud neviděli.

Vědomí nesoudí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života a být sám sebou bez všech přesvědčení, která jsme během života nasbírali a přijali jako naše, i když ve své podstatě naše vůbec nejsou. Vědomí nabízí neustálou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Vědomí

“Vědomí je schopnost být v přítomnosti v každém okamžiku vašeho života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit ve svém životě vše, po čem toužíte - lepší, než co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.
Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že být nemůžete? Co je pro vás zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak rozhodující je vaše role pro možnosti světa?”

-Gary Douglas : zakladatel metody Access Consciousness® -

Zakladatelem Access Consciousness® je Gary Douglas a Dr. Dain Heer. Gary tuto metodu získal díky chanellingu již v devadesátých letech, metoda se tedy používá více než třicet let. Je to metoda, která se neustále vyvíjí a jednotlivé části stále více do sebe zapadají.

Reference

Neuvěřitelný zážitek:-), sama jsem cítila, jak ze mně odchází "energie" prostě nepopsatelný zážitek.. Hlavně člověk vypne a relaxuje.:-) Terezka je moc sypmatická a vyzařuje z ní pozitivum. Držím palce, jen tak dále.
Barbora
Terapii u Terezky jsem absolvovala spolu s manželem a účinek jsem pocítila prakticky hned. Je to velmi krátký čas, ale už se začínají dít vážně velice zajímavé pozitivní věci. Na svém seberozvoji pracuji už dlouho a tato možnost přišla najednou z více stran, takže volba byla jasná. Jde o velmi příjemný relax s účinky, které si možná člověk do té doby ani neumí představit. Terezku a Access Bars určitě doporučuji a těším se na další návštěvu!
Alžběta
Na začátku jsem dostala informace o tom, jak to bude probíhat, co se bude dít a proč. "Masáž" probíhala v příjemném prostředí venku, s Terezkou jsem si hezky popovídala. Neměla jsem obavu se na cokoliv zeptat a vždy jsem dostala odpověď, které jsem rozuměla. Párkrát během "masáže" jsem cítila tlak na některých místech a dozvěděla jsem se, s čím to souvisí. Odcházela jsem bez bolesti a tlaků v těle. Za pár dní jsem vyhrála v losování, což vnímám jako důkaz toho, že energie prudí mým směrem, což měly právě Access Bars umožnit. A i nadále ke mně přicházejí nabídky, které bych si ani nedokázala představit. Děkuji.
Pavla

Jak probíhá sezení Access Bars®

Na hlavě máme 32 bodů (barsů), přičemž každý bod je spojený s nějakou emocí. Každý tento bod může být zablokován různými přesvědčeními, názory druhých, myšlenkami, které nám brání být sami sebou, přesně takoví, jací jsme, a zabraňuje nám prožívat život s lehkostí a radostí. 

Jemným stlačením těchto bodů se uvolní veškerá nahromaděná energie a  všechna zablokovaná energie začne opět proudit. Stlačením těchto bodů z vaší podvědomé mysli odejde vše, co už vám neslouží, vše, co už ve svém životě nepotřebujete znovu žít. Pokud si to sami vyberete. Život je volba. Tak si vybírejte jen to nejlepší pro Vás.

Jsou to v podstatě tlačítka na hlavě a při jejich správném zmáčknutí se vymaže vše, co vás brzdí.

Jemné tlačení na tyto body je velice příjemné a tělo se dokáže naprosto uvolnit. Při této terapii ležíte na lehátku, nic nemusíte řešit, jen zavřete oči a užíváte si velice příjemnou masáž hlavy, při které mnoho klientů usíná. To vůbec nevadí, barsy se spouští i tak.

Můžete si tedy krásně odpočinout a navíc se vám všechna zablokovaná energie rozproudí a budete odcházet jako nový člověk. Tato terapie je dle mého názoru velice vhodná pro maminky nejen malých dětí. Maminky si kolikrát neumí udělat čas na sebe, jedou až za své hranice a kolikrát se dostanou do bodu, když už je toho na ně prostě moc

Při tomto sezení nemusíte mluvit, jen ležíte (nebo spíte) a vnímáte jemné dotyky na hlavě. Naše těla touží po dotyku, takže se nemusíte bát jen ležet a přijímat. Pokud sezení Access Bars® nevyzkoušíte, neuvidíte, jaké změny ve vašem životě mohou nastat.:-)

Pro správný efekt uvolnění energie a její zafixování, aby se myšlení nevracelo zpět ke starým postupům, je vhodné terapii zopakovat  ještě dvakrát pokaždé po třech týdnech. 

Trvání terapie je individuální a trvá zhruba 60 - 90 minut.

Cena za terapii je 1.200 Kč.

Zvýhodněná cena za 3 sezení je 3.000 Kč.

Ano, to chci zkusit!

Podívejte se na video, jak sezení Access Bars® může vypadat!