Access Facelift

Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou.

Jedná se o jeden z tělesných procesů metody Access Consciousness®, který vám může pomoci mít větší lehkost se svým tělem. Po sezení, kdy vaše tělo přijímá tělesný proces, se může stát, že začnete uznávat a přijímat talenty, dary a schopnosti, které vy a vaše tělo máte.

Jakmile začnete své dary, talenty a schopnosti uznávat, získáte zcela jiný vztah se svým tělem. Jste-li ochotni řídit svůj život, pak na vás úhly pohledu ostatních lidí nemají tak velký vliv. Pokud se přistihnete, že soudíte své tělo, položte si otázku: "Kolik pevných úhlů pohledu tady mám?"

Co když stárnutí těla je jednoduše jen pevný úhel pohledu, který je možno změnit?

Ano, je to možné vypdat a cítit se mladší i bez botoxu a dalších různých technik, které pro vaše tělo mohou být traumatické.

Access Facelift je tělesný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a vytvořit podobné účinky na celém těle včetně všech orgánů. Pokud se zopakuje (alespoň 20x) může být účinek trvalý. 

Je to velice jemný a laskavý proces, kdy se dlaně přikládají na dekolt a obličej.

Navíc při spuštění Access Faceliftu se vyvolají i další energie jiných tělesných procesů.

Jak to může být ještě lepší?

 

Sezení trvá cca 60 -90 minut.

Cena za jedno sezení je 1.200 Kč.

Zvýhodněná cena za 3 sezení je 3.000 Kč.

 

Reference na Access Bars

Neuvěřitelný zážitek:-), sama jsem cítila, jak ze mně odchází "energie" prostě nepopsatelný zážitek.. Hlavně člověk vypne a relaxuje.:-) Terezka je moc sypmatická a vyzařuje z ní pozitivum. Držím palce, jen tak dále.
Barbora
Terapii u Terezky jsem absolvovala spolu s manželem a účinek jsem pocítila prakticky hned. Je to velmi krátký čas, ale už se začínají dít vážně velice zajímavé pozitivní věci. Na svém seberozvoji pracuji už dlouho a tato možnost přišla najednou z více stran, takže volba byla jasná. Jde o velmi příjemný relax s účinky, které si možná člověk do té doby ani neumí představit. Terezku a Access Bars určitě doporučuji a těším se na další návštěvu!
Alžběta
Na začátku jsem dostala informace o tom, jak to bude probíhat, co se bude dít a proč. "Masáž" probíhala v příjemném prostředí venku, s Terezkou jsem si hezky popovídala. Neměla jsem obavu se na cokoliv zeptat a vždy jsem dostala odpověď, které jsem rozuměla. Párkrát během "masáže" jsem cítila tlak na některých místech a dozvěděla jsem se, s čím to souvisí. Odcházela jsem bez bolesti a tlaků v těle. Za pár dní jsem vyhrála v losování, což vnímám jako důkaz toho, že energie prudí mým směrem, což měly právě Access Bars umožnit. A i nadále ke mně přicházejí nabídky, které bych si ani nedokázala představit. Děkuji.
Pavla

Podívejte se na video, jak sezení Access Facelift může vypadat!

Gary Douglas a Dr. Dain Heer jsou zakladatelé celé metody Access Consciousness®.