Kurz Access Bars®

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ 27.3.2022 V NOVÉM JIČÍNĚ:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Staňte se tvůrcem vašeho života!

Techniku Access Bars se může naučit každý, kdo chce. Je to velice jednoduchá a účinná technika, díky které se vám může změnit celý váš život. Můžete si do života pozvat více lehkosti a radosti. 

Je to technika, která vám pomůže se více uvolnit do života a dovolit si chctít od života to nejlepší pro sebe. 

Rozhodnutím přihlásit se na kurz Access Bars se vám možná změní celý život.:-)

Naučíte se vnímat své tělo, svou intuici a následovat ji. To je jedniná cesta, jak žít život v souladu sami ze sebou. Uvidíte, že začne pomalu měnit i vaše okolí, protože budete mít k dispozici úžasný nástroj, který můžete kdykoliv použít. 

Tato technika je úžasná i pro děti, které se ji dovedou rychle ovládat. Můžete si pak vzájemně doma vyměňovat barsy a také je můžete dopřávat celému svému okolí.

Absolvováním tohoto kurzu získáte certifikát, který vás opravňuje také k vykonávaní sezení Access Bars. 

Díky kurzu Access Bars můžete získat:

  • více radosti v životě
  • naučit se více vnímat své tělo
  • postavit se sama za sebe
  • méně soudit sebe a okolí
  • větší nadhled
  • a mnohem více:-)

Cena za kurz je: 6.300 Kč

Při opakovaní kurzu je cena: 3.150 Kč

Děti do 15ti let zdarma.

Studenti do 18ti let poloviční cena.

Access Bars®

Jemná technika uvolnění od napětí a stresu tak z mysli a těla tak, aby k vám mohlo všechno přicházet s lehkostí, radostí a slávou. Tak abyste viděli nové úhlu pohledu na váš život a mohli si zvolit to nejlepší pro vás.

Jeden z nástrojů metody Access Consciousness®. Pro lepší pochopení můžeme do češtiny přeložit jako Přístup k vědomí. Vědomí nám otevírá možnosti, které v běžné realitě nevidíme a nejsme schopni ani rozpoznat. Nástroj, který je navržen tak, aby každému otevřel více vědomí, tím se nám tedy otevřou dveře k více možnostem.  Získáme na svůj život jiný úhel pohledu, uvidíme příležitosti a možnosti, které jsme doposud neviděli.

Vědomí nesoudí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života a být sám sebou bez všech přesvědčení, která jsme během života nasbírali a přijali jako naše, i když ve své podstatě naše vůbec nejsou. Vědomí nabízí neustálou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Vědomí

“Vědomí je schopnost být v přítomnosti v každém okamžiku vašeho života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit ve svém životě vše, po čem toužíte - lepší, než co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.
Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že být nemůžete? Co je pro vás zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak rozhodující je vaše role pro možnosti světa?”

-Gary Douglas : zakladatel metody Access Consciousness® -

Zakladatelem Access Consciousness® je Gary Douglas a Dr. Dain Heer. Gary tuto metodu získal díky chanellingu již v devadesátých letech, metoda se tedy používá více než třicet let. Je to metoda, která se neustále vyvíjí a jednotlivé části stále více do sebe zapadají.

Jak probíhá sezení Access Bars®

Na hlavě máme 32 bodů (barsů), přičemž každý bod je spojený s nějakou emocí. Každý tento bod může být zablokován různými přesvědčeními, názory druhých, myšlenkami, které nám brání být sami sebou, přesně takoví, jací jsme, a zabraňuje nám prožívat život s lehkostí a radostí. 

Jemným stlačením těchto bodů se uvolní veškerá nahromaděná energie a  všechna zablokovaná energie začne opět proudit. Stlačením těchto bodů z vaší podvědomé mysli odejde vše, co už vám neslouží, vše, co už ve svém životě nepotřebujete znovu žít. Pokud si to sami vyberete. Život je volba. Tak si vybírejte jen to nejlepší pro Vás.

Jsou to v podstatě tlačítka na hlavě a při jejich správném zmáčknutí se vymaže vše, co vás brzdí.

Jemné tlačení na tyto body je velice příjemné a tělo se dokáže naprosto uvolnit. Při této terapii ležíte na lehátku, nic nemusíte řešit, jen zavřete oči a užíváte si velice příjemnou masáž hlavy, při které mnoho klientů usíná. To vůbec nevadí, barsy se spouští i tak.

Můžete si tedy krásně odpočinout a navíc se vám všechna zablokovaná energie rozproudí a budete odcházet jako nový člověk. Tato terapie je dle mého názoru velice vhodná pro maminky nejen malých dětí. Maminky si kolikrát neumí udělat čas na sebe, jedou až za své hranice a kolikrát se dostanou do bodu, když už je toho na ně prostě moc

Při tomto sezení nemusíte mluvit, jen ležíte (nebo spíte) a vnímáte jemné dotyky na hlavě. Naše těla touží po dotyku, takže se nemusíte bát jen ležet a přijímat. Pokud sezení Access Bars® nevyzkoušíte, neuvidíte, jaké změny ve vašem životě mohou nastat.:-)

Pro správný efekt uvolnění energie a její zafixování, aby se myšlení nevracelo zpět ke starým postupům, je vhodné terapii zopakovat  ještě dvakrát pokaždé po třech týdnech. 

Podívejte se na video, jak sezení Access Bars® může vypadat!