Krůtí boloňská omáčka v Thermomixu

Nebaví vás vaření? Nemáte na vaření čas? Maminka vás do kuchyně nepouštěla? Nechcete odbývat rohlíkem se šunkou? Věděli jste, že existuje báječný kuchyňský robot, který vám s těmito věcmi pomůže? Vaření si zamilujete, budete dobře a zdravě jíst, budete v kuchyni objevovat nové chutě, naučíte se dělat kynuté těsta, domácí chleby a třeba i marmelády.

Už to všechno umíte? Díky Thermomixu vaše vaření pozvednete na další úroveň. Thermomix má téměř každý šefkuchař ve vyhlášených restauracích, protože je to věc, která se nekazí a na kterou se můžou spolehnout. A vy můžete také.

Dneska vám chci ukázat recept na krůtí boloňskou omáčku, kterou jsme vařili doma. Jeden z mých tří synů, šestiletý Tomášek si 3x přidal. Takže za nás rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Kdo Thermomix má, tak si najde v aplikaci Cookidoo, což je aplikace s tisíce recepty pro Thermomix, turkey bolognese sauce„.

Pro ty z vás, které by Themomix lákal, přidávám spoustu obrázku pro představu, jak se s Thermomixem vaří.

V aplikaci Cookidoo, kterou si stáhnete do mobilu, si najdete daný recept, který když kliknete na zelené tlačítko „uvařte si dnes„, tak daný recept již budete mít připravený na Thermomixu a nebudete jej muset vyhledávat přímo na něm (ale to lze samozřejmě také).

Díky Thermomixu nemusíte dlouze krájet, ale nakrájíte suroviny na větší kusy, dáte je do mixovací nádoby. V Thermomixu je zabudovaná přímo i kuchyňská váha, takže nic nemusíte vážit bokem, ale rovnou v mixovací nádobě. Poté otočíte kolečkem na rychlost, která se vám ukáže na displeji a za 5 vteřin máte suroviny „nakrájené“.

Poté necháte vše v nádobě a postupujete podle návodu, kdy se základ na omáčku v nádobě orestuje.

Součástí Thermomixu je také Varoma mísa, která se nasadí na mixovací nádobu viz obrázek. Tam se vaří na páře v tomto případě maso, ale také se může vařit zelenina, knedlíky i upéct bábovka na páře.

Takže si šetříte čas v kuchyni díky tomu, že vaříte najednou. V cookidoo jsou také recepty na jídla, kdy v mixovací nádobě vaříte polévku, ve varném košíku, který se dá dovnitř nádoby vaříte brambory, ve varoma míse na páře se vaří maso a na tácku, která se dá na varoma mísu vaříte na páře zeleninu. Vše najednou. Zdravější a efektivnější vaření.

Pokud vás zajímá více informací o Thermomixu nebo máte zájem o nezávaznou ukázku vaření, napište mi email na tereza@terezakucerova.cz nebo sms na tel.: 733 608 769. Já se vám ozvu a můžete si užívat zdravějšího vaření doma i vy.

Tady je ještě pomocník pro ty, kteří neumí anglicky a tento recept by si chtěli doma připravit. Jinak se nebojte recepty nejsou anglické, ale je tam tisíce receptů českých, které tam automaticky najdete. Já jsem si navíc ve vyhledávání zaškrtla i recepty anglické.

Pro inspiraci můžete také sledovat můj profil na instagramu Bohyne_z_kuchyne_

S láskou, Terka

Spokojená máma tří synů z toho jedněch dvojčat, obchodní zástupce pro Thermomix (volej si o ukázku vaření na tel.: 733 608 769) & Canva grafik.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů