Recept na nejlepší bábovku

Moje nejoblíbenější bábovka je ta s podmáslím. Je krásně vláčná a velmi chutná. K upečení potřebujete jen pár základních surovin a to mě baví.:-)

Recept najdete také v Cookidoo, což je aplikace, která je součástí Thermomixu (kvalitního kuchyňského robota, který vám v kuchyni velmi ulehčí). Pro ty z vás, kteří již Thermomix mají, recept najdete ZDE.

Připravte si bábovku z domácího másla, kdy při jeho výrobě vám také zbude podmáslí, které využijete do bábovky. Na výrobu domácího másla budete potřebovat jen dobře vychlazenou smetanu ke šlehání a mixer.

Příprava másla = šlehejte smetanu tak dlouho dokud se tekutina (podmáslí) neoddělí od másla. Můžete chvíli trvat, pokud šleháte ručním mixérem, klidně až 15 minut.

V Thermomixu je to připravené za 5 minut. A bez práce. Jen poté scedíte podmáslí do misky a máslo dáte do uzaviratelné nádoby. Tady najdete odkaz na Cokidoo na přípravu másla.

Tady už najdete recept na bábovku, kdy obrázek si můžete uložit.

Zajímá tě více informací o Theromixu? Pak mi napiš zprávu. Buď přes formulář na blogu nebo na můj email tereza@terezaterezakucerova-cz

Sleduj mě také na instagramu.

S láskou, Tereza.

Spokojená máma tří synů z toho jedněch dvojčat, obchodní zástupce pro Thermomix (volej si o ukázku vaření na tel.: 733 608 769) & Canva grafik.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů