Kouzelná moc drahých kamenů

Mají nebo nemají drahé kameny kouzelnou moc? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Pokud věříte, že mají, tak skrytou moc mají a můžou vám v mnohém pomoci. Pokud nevěříte, není to pro vás. I když třeba máte nějaký oblíbený šperk z minerálů a nosíte jej často nebo k určitým příležitostem? Nosíte jej rádi? Tak možná jsou pro vás přínosem a ani o tom nevíte.

Krystaly v dějinách hrály významnou roli a tvořily součást magie, náboženství a mystérií. Používaly se k rituálním a léčebným účelům. Některé druhy krystalů najdeme jen na určitých místech. Třeba lapis lazuli (lazurit) najdete jen v Afghánistánu a třeba šungit jen na jednom místě v Rusku.

Přínosy drahých kamenů

Každý krystal má svůj specifický přínos, avšak obecně mají tyto přínosy:

  • přinášejí klid a pohodu
  • vyrovnanost
  • posilují imunitu
  • zklidňují
  • pocit tady a teď
  • příliv energie a radosti ze života samotného
  • uvolnění od bolesti

Za dávných časů lidé krystaly používaly k léčení a ochraně před negativními silami. Každý krystal kolem sebe vytváří specifické energetické pole s určitou rezonanční frekvencí. Můžeme si je představit jako takové ladičky, které vytvářejí harmonický soulad okolních energií.

Jak si vybrat ten svůj krystal?

Je to velice jednoduché. Koukněte se na ně a ten, který vám padne první do oka, ten je váš. Prostě ten, na který vám budou pořád ujíždět oči.:-)

Pokud vybíráte krystal pro někoho jiného jako dárek, myslete na danou osobu a zeptejte se: jaký krystal bude mít pro daného největší přínos? A ten, který uvidíte jako první po tom, co jste na daného člověka mysleli (nebo položili otázku), je ten pravý.

Šperky z krystalů

Využijte síly krystalů v podobě krásného šperku, který vám bude nejen slušet, budete jej rádi nosit, ale také  budete přijímat vibrace daného krystalu po celý den. Můžete se podívat ke mě do eshopu na mou nabídku krystalů a výrobku z nich. Každý krystal energeticky očistím a poté nechávám nabíjet pozitivní energií s daným záměrem.

Pokud nenosíte šperky, můžete si ozdobit svůj domov nějakým krystalem, který si dáte na hezké viditelné místo. Na ochranu před negativní energií můžete využít šungit nebo černý turmalín. Pro relaxační účinky je velice vhodný ametyst (třeba tento nádherný svícen z ametystu).

Já ráda říkám: i když energie nejdou vidět, neznamená, že nejsou. Třeba jako s wifi. Nevidíme ji, ale funguje.:-)

V dalších článcích vás ráda detailněji seznámím s účinku jednotlivých krystalů.

 

Spokojená máma, praktik metody Access Bars®, podnikavá duše a podporovatelka ženského podnikání
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů