Můj první článek na blogu

Jak začít?

Sedím u počítače a koukám na prázdnou stránku. Děti spí, takže můžu v klidu psát. Ale čím a jak začít? Nejdříve začnu tím, že Vás na svém blogu srdečně vítám! Vážím si každého, kdo na tento blog zavítá a nějaký článek si přečte. Sama zatím nevím, jakým směrem se bude blog vyvíjet. Věřím, že vše přijde v ten správný čas a budu si všímat všech inspirací na články na tento blog. Těším se, že příspěvky pro Vás budou zajímavé a inspirativní. Na blogu Vás budu seznamovat s jednotlivými přízemi i s tím, jak si udělat čas na háčkování, když máte malé děti a čas pro sebe nemáte v podstatě žádný.

První, a to ten nejdůležitější krok, jsem udělala. Začala jsem. Je to pro mě velký výstup z komfortní zóny. I když hlavou se mi honí různé myšlenky, tak předat je na papír, není úplně moje silná stránka. O to víc se snažím být autentická a psát prostě to co mě napadne. Dopředu se omlouvám, že i když si to po sobě desetkrát přečtu, je dost možné, že nějaká chyba se i tak sem tam objeví. Protože pravopis prostě není moje silná stránka. Ale věřím, že i tak pochopíte to, co tím básník chtěl říct.:-) Doufám, že i při čtení řádku pochopíte můj smysl pro humor.:-)

Neměla jsem vůbec tušení, co vše stojí zatím, napsat článek na blog. Když čtete různé články na blozích ani Vás nenapadne, kolik tomu daný bloger musí dát času a energie. Není to jen o tom napsat článek, ale jak to publikovat, co všechno článek musí obsahovat a další nezbytnosti, bez kterých byste článek nevydali. Člověk se má učit pořád něco nového, tak i tento blog je pro mě úžasná škola. Kdyby Vás zajímalo jak jsem se k háčkování, podnikání i psaní článků na blog dostala, celý příběh najdete zde.

Překonání strachu

Musím se přiznat, že dát dohromady celý web i s eshopem, bylo pro mě jednodušší než napsat tento článek. První příspěvek jsem už měla napsaný, ale smazala jsem ho. Přišlo mi to, no jak to říct, celé takové trapné… Ale je to jen strach. Strach vylézt ze své ulity a vyjít se svou kůži na trh. I to, že tu dávám fotky, na kterých jsem já, je pro mě teda naprosto šílené. Ale jak překonat strach? No přece danou věc prostě udělat. Takže vkládám i své fotky ať víte, že doopravdy existuji.:-) Zatím svých fotek moc nemám, protože jsem většinou ta, co fotí, ale napravím to. A možná se i naučím, jak se na fotkách tvářit, ať se líbím i sama sobě.:-)

Pokud si tento článek čte někdo, kdo zrovna sedí nad prázdným editorem a chce napsat svůj první článek na blog a neví, kde začít, napište to, na co zrovna myslíte. Ono stejně nic lepšího nevymyslíte.:-) Překonejte strach ze studu, že to třeba fakt někdo bude číst a prostě článek publikujte. Jak se chceme posunout dále, když vůbec nezačneme? Takže vzhůru do toho!

Jsem vděčná za každého zákazníka, za každého čtenáře blogu. Děkuji!

Ať je Vám blog inspirací a zdrojem informací!

Spokojená máma, praktik metody Access Bars®, podnikavá duše a podporovatelka ženského podnikání
Komentáře
  1. Maryshine napsal:

    Moc hezky napsane!

  2. Marketa napsal:

    Sikulka ❤️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů