Záměr vs. přání aneb jak si správně přát …

Přej si a bude ti dáno

Kolikrát jsme tuto větu slyšeli, přáli jsme si a ono se přitom nic nestalo? Co jsme udělali špatně, že se nic nestalo? Čím to je? Pokud vás zajímají odpovědi na všechny tyto otázky, možná ne náhodou, jste zavítali na tyto stránky. Protože nic není náhoda a přitahujeme to, na co myslíme.:-)

Přání versus záměr

Jak správně rozlišit přání a záměr se dozvíte v podcastu, který najdete níže. V podcastu se dozvíte vše, co jste potřebovali vědět zrovna teď. Pokud vás i přesto zajímají další věci nebo máte další otázky, pište komentáře a rády s  Nikolou Usvaldovou natočíme pokračování.

Rozhovor s Nikolou Usvaldovou

Ano, v podcastu nebudu mluvit jen já, ale natočily jsme s úžasnou Nikolou Usvaldovou rozhovor. Kdo Nikolu nezná, brzy jí pozná.:-) Můžete ji sledovat na jejích stránkách www.nikolausvaldova.cz, a také se můžete přidat do její fb skupiny Život ve flow.

PS: Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsme se s Nikčou do rozhovoru pustily. Pro mě to byl naprostý výstup z komfortní zóny. Ale znáte to, když chcete něco nového, musíte dělat věci jinak. Tak já se toho nebojím (ehm, občas jo:-)) jsem aktivní a chci od života více.

Podcast najdete zde

 

♥Děkujeme všem za vaši přízeň.♥

Tereza + Nikola

Spokojená máma, praktik metody Access Bars®, podnikavá duše a podporovatelka ženského podnikání
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů